Любі учні!

 

    Відтепер ви можете переглянути уроки за допомогою телебачення. Для цього перейдіть за посиланням,оберіть свій клас і...

 

ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!!!

ОГОЛОШЕННЯ!

   Шановні батьки!

      З 16.03.2020 року – до розпорядження ( до 22.05.2020 року) зупинено освітній процес. Чинними нормативними документами, а саме листом Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 1 / 9 – 154, наказом департаменту освіти і науки України від 12.03.2020 року № 73 «Про припинення освітнього процесу у закладах освіти міста» передбачено організацію дистанційного навчання для здобувачів освіти.
   Для реалізації дистанційного навчання на сайті закладу загальної середньої освіти створено окрему сторінку на якій учителі будуть розміщувати відповідні завдання. Необхідно завести окремі зошити, які потрібно буде здати, коли відновиться освітній процес. Інформація щодо переліку завдань буде оновлюватися щодня згідно розкладу уроків.
   Дякуємо за розуміння! Сподіваємося на тісну співпрацю!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, УЧНІ!

    Що таке дистанційне навчання? Нас цього ніколи не навчали, учні дуже рідко опинялися в ситуаціях, коли повинні були навчатися поза школою, а батьки – просто не налаштовані на режим “школа вдома”.
Так, нам усім доводиться адаптуватися до нових реалій. І, знаєте, значно легше, коли ми “вчителі-учні-батьки” – в одній команді, коли розуміємо, що освітній процес не може бути ефективним, якщо вмотивована лише одна сторона. Це час перевірки нашого “трикутника взаємодії”.
    Вкрай важливо розуміти, що ДИТИНА потребує допомоги від дорослих, які відіграють надважливу роль в її житті. Учні не мають великого життєвого досвіду. Вони ЩЕ не усвідомлюють силу свого психофізіологічного розвитку, що ЧАС – дорогоцінний ресурс, яким потрібно вміти розпоряджатися. Це – суперсила, яку і багато дорослих опановують усе життя. Але сьогодні дистанційне навчання – це той виклик, який допоможе нам усім набути цієї та інших надможливостей.
    Ми, вчителі, не звикли працювати в офісах, але дистанційне навчання в умовах пандемії перетворило наше життя в тимчасові офіси та call-центри, в яких увесь домашній простір перетворився на робочий, а близькі люди автоматично зараховані до працівників школи.
Нам неймовірно важко створювати завдання, продумувати заняття, коли ми не бачимо ваших очей, дорогі наші учні – коли ми не можемо повноцінно обмінюватися емоціями, а намагаємося компенсувати дружню комунікацію “сухими”, хоч і веселими, смайликами в месенджерах.
Ми так само багато вчимося нового, опановуємо нові технології, знайомимося з міжнародним досвідом і максимально намагаємося адаптувати все це до українських реалій. Ми дуже чекаємо на вашу рефлексію, віримо в небайдужість!

Департаментом освіти і науки ВКМР спільно з КЗ «ІМЦ» започатковано роботу освітнього порталу із запровадження елементів дистанційного навчання за посиланням: http://kreducloud.com

© 2019 КСШ 71 Сайт создан на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon