top of page

Н О В И Н И:

У межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай учасники #ліцейний_клуб_фінансової_грамотності беруть участь у конкурсі від Національного банку України “Рок-н-рол з платіжної безпеки” – це освітня ініціатива, під час якої учні та студенти на чолі з менторами-педагогами переспівують рок-хіти на тему платіжної безпеки.

Наші учасники шкільного клубу фінансової грамотності та амбасадори кампанії #ШахрайГудбай у ліцеї беруть участь у конкурсі від Національного банку України "Пика шахрая".

Захід відбувається в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

❗️ Занотуйте дату — 27 жовтня! 

👆🏻 Цьогоріч саме в цей день писатимемо Радіодиктант національної єдності-2023. 
🖊 Традиційно відсвяткуємо в такий спосіб День української писемності та мови, який, згідно з указом Президента України Володимира Зеленського, відтепер відзначатиметься саме цього дня. 

27 жовтня Радіодиктант звучатиме по всій країні:
✍🏻 на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура
✍🏻 наживо — в ефірі телеканалу Суспільне Культура
✍🏻 на ютуб-каналі Українського Радіо
✍🏻 і на фейсбук-сторінках Суспільного.

Відбулася ІІ зустріч команди Криворізького ліцею №71 в рамках міжнародного проєкту #Twinschools ,спеціальної 8-тижневої соціально-освітньої програми, з командою Vydmantu gimnazija з міста Кретинга, Литва. Сьогодні учні презентували тему: "My home town is a tourist town" Recommendations for tourists, 10 must-see places that everyone should visit. "Моє рідне місто - це туристичне місто"Рекомендації для туристів. Найкращі 10 місць, які слід відвідати.

Увага.jpg

В нашому ліцеї тривають передвиборчі перегони на пост лідера самоврядування ліцею.

387181806_778610604276428_5478552694821416714_n.jpg
387759537_778610570943098_7006857165870140501_n.jpg
387178716_778610637609758_7579705262202135605_n.jpg

10 жовтня здобувачі освіти Криворізького ліцею №71долучилися до Всеукраїнського флешмобу #спільно_дбай до Всесвітнього Дня ментального здоров'я

#руханкасили

#тияк

@unicef_ukraine @juniors_in_ua @mon.ua.official

Учні #Криворізькийліцей71 долучилися до ІV Міжнародного уроку доброти ,ініційованого благодійним фондом допомоги безхатнім тваринам #HappyPaw ,адже гуманне та відповідальне ставлення до тварин -це те,що робить людину людиною. #Доброта_важлива

Розпочалися перші дружні зустрічі в рамках міжнародного проєкту #Twinschools – це проєкт-платформа, де українські та литовські учні взаємодіють дистанційно під час спеціальної 8-тижневої соціально-освітньої програми. Сьогодні відбулася перша зустріч з командою Vydmantu gimnazija з міста Кретинга, Литва. Тема зустрічі: " My native country and its beauty. Culture and traditions" Моя рідна країна та її краса. Культура та традиції. Проєкт має на меті зблизити українську та литовську культури, познайомити учнів з різними традиціями, звичаями, стилем життя та труднощами, що виникають у цьому хаотичному світі .

У #Криворізькийліцей71 До #Всеукраїнський_день_бібліотек найкращий бібліотекар в усій Україні ,Кузнецова Ніна Петрівна Нина Кузнецова, провела бібліотечний урок для учнів 6-х класів. Вітаємо усіх професіоналів-бібліотекарів і відданих читачів. В Україні налічується понад 40 тисяч бібліотек, в яких працює близько 53 тисяч бібліотекарів. Це свято було засноване указом президента в 1998 році. Відзначають його як бібліотекарі, так і звичайні відвідувачі бібліотек.

З нагоди Дня працівника освіти України, Європейського тижня спорту #Криворізькийліцей71 долучився до Всеукраїнського фізкультурно- оздоровчого заходу серед учнів "Challenge Fest" #Все_буде_УКРАЇНА

Історія стверджує, що туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стало займатися переважна більшість людей, сьогодні ми подорожували віртуально,але наші найзахопливіші подорожі ще попереду. #Все_буде_УКРАЇНА

З метою формування, становлення та розвитку толерантного українського суспільства #Криворізькийліцей71 долучився до проведення ІV антибулінгового уроку від ГО "НЕ ЦЬКУЙ" #Антибулінговий_урок_2023 #НЕ_ЦЬКУЙ

Бути педагогом це..

З Днем знаньНехай цей рік рахує тільки дні успіху і перемог, нехай невичерпним буде джерело натхнення і цілеспрямованості#з_вірою_у_Перемогу

371132209_752666383537517_4877332907104286480_n.jpg

Щороку 29 серпня наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.#З_вірою_у_Перемогу

До Криворізького ліцею#71 на освітній хаб завітали майбутні 10-ти класики. Лідер ліцею Таушканова Катерина ділилася лайфхаками лідерства та активної громадської діяльності. Також діти відвідали цікаві інтерактивні заняття "Англійська без кордонів" та спробували себе у ролі веб-дизайнерів на цікавому уроці "3D моделювання та візуалізація". Гарні враження та незабутні емоції цього заходу отримав кожен хто завітав до нас. Раді знайомству та чекаємо у нашому гостинному закладі!!!!!!

 

 

 

 

 

и

Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Учні #Криворізькийліцей71 розпочали весняні канікули із чудового міського заходу в "ПК МЕТАЛУРГІВ" ,відвідавши "Ярмарок професій" . Було цікаво, незвично, пізнавально і весело. Дякуємо організаторам.

З 27 березня 2023р. починається оцінювання учнів екстернатної форми навчання.

Міжнародне співробітництво в дії!
09.03.2023.Відбулася онлайн-зустріч учнів та вчителів англійської мови Криворізького ліцею №71 та   старшої середньої школи Леппявара (м.Еспоо,Фінляндія). Учні  ліцею розповідали про волонтерську діяльність, яка проводиться в місті та в Україні сьогодні. Фінські учні були вражені згуртованістю української молоді, яка під час війни продовжує навчатися та допомагає воїнам ЗСУ, тому навіть виявили бажання теж приєднатися до волонтерських акцій, які проводяться в їхньому місті. Далі  учні  фінської школи показували відео та  розповідали про визначні пам’ятки їхнього міста. Наприкінці зустрічі учні обмінялися електронними адресами для подальшого спілкування.

329134735_1047979406594246_4367003590998396883_n.jpg

Вітаємо Семенову Н.Ю .🎉  та її учениць з 10А  із зайнятими І місцями у  Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні".  Чуттєві листи учениць Солдатенкової Ксенії та Семьонової Ксенії не залишили байдужими членів журі. Вітання із отриманим І місцем!  💙💛

10.02.2023 відбувся другий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово патріотичної гри"Сокіл" ("Джура") інтелектуальний конкурс "Відун" серед роїв старшої вікової групи. Команда продемонструвала гарні знання з історії Козацтва, злагодженість та отримала гарний результат Так тримати!!!

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської Олімпіади з англійськоі мови:Таран Єлизавету - 2 місце,Каганер Ілону - 2 місце!Висловлюємо подяку вчителям Зиковій С.О.,Дергачовій Т.А.Ви найкращі !!!

Вітаємо переможців обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Дніпропетровського відділення Малої Академії Наук України : Рудяка Данила, учня 11Б класу, - І місце (філософія) і ІІ місце (історія України) ; Дем'яненко Валерію, ученцю 10А класу, - ІІ місце соціологія; Петренко Настю, ученицю 11Б класу, - ІІІ місце соціологія. Особливі вітання наймолодшому учаснику Дмитру Панченкову, учню 7А класу, за ІІ місце в секції філософії.

Наші вітання учасникам конкурсу: Мамедовій Діані, Тішуніній Анастасії, Чебукіній Діані , які отримали гарні результати та зробили свої перші кроки у науку!

Дякуємо нашим талановитим вчителям: Гродіковій Олені Володимирівні, Лозицькому Владиславу Олександровичу,Кірюсі Катерині Ігорівні.

Шановні вчителі і діти – ви неймовірні, бо змогли у такий час написати та захистити свої роботи!

💙💛 Столярчук Софія, Шатковська Єлизавета та Тарарощенко Дмитро взяли активну участь в онлайн квесті, присвяченому Дню Соборності України. 
Квест проходив у рамках історико- пізнавального конкурсу "Єднаймося ,браття!" та містив три локації українська пісня, вікторина та квест-кімната. Всі локації пройдено успішно!  Дякуємо за вашу участь та плідну роботу 💛💙

Продовжуємо активно реалізовувати освітній проєкт співпраці із навчальним закладом м.Еспоо (Фінляндія). Відбулася зустріч з учнями, де обговорили хвилюючі питання та перспективи подальшої співпраці. Діти з різних країн, але задоволення від спілкування- це те,що їх об'єднує.

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності#деньсоборності🇺🇦🇺🇦🇺🇦.
Цей день увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це – основоположна віха українського державотворення.💙💛🇺🇦💙💛

У рамках доброчинної акції #Новий_рік_Віра_Надія_Перемога , ініційованої відділом освіти, пропонуємо відчути атмосферу свята ,долучившись до виготовлення новорічної прикраси чи листівки. Майстер-класи зі створення новорічної казки від учнів КЛ№ 71 #Відбудуємо_Переможемо

Привітання до Дня Збройних Сил України

До Дня пам’яті жертв голодоморів команда Радіо Криворіжжя провела тематичну радіопрограму, де спілкувалися з вчителем історіі КЛ 71 Валентиною Степанівною Каліненковою.

Валентина Степанівна розповіла про страшну статистику голодних років, причини й наслідки голодомору для українського народу.

316421370_557978546339636_572416827785577813_n.jpg

Учні КЛ№71 долучилися до проведення Всесвітнього Дня Гідності #gdignity, #gdignityUkraine ,який ініційований та став можливим завдяки зусиллям команди спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine, за сприяння ініціативи Save the Children in Ukraine та Education Cannot Wait #ECW, у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти, Офісом освітнього омбудсмена України.

ЦЬОГО РОКУ ПРО НАШУ ГІДНІСТЬ ДІЗНАВСЯ ВЕСЬ СВІТ! #Гідністьтасвобода #ДЕНЬГІДНОСТІ_ТА_СВОБОДИ Нині гідність українства — приклад для усього світу.

«Якщо не навчити дітей, що вони мають гідність, у нас не буде шансу збудувати краще і більш мирне суспільство. Світ не забув про Україну. Ваш прапор досі майорить у Німеччині, зокрема і в Мюнхені, де я мешкаю. Ми всі - з вами. Кожен і кожна з вас — найкращий приклад для нас!» — казала Бо Барберіс, співкерівниця Global Dignity Germany. Пам'ятаємо , що Революція Гідності та Помаранчева революція - символи захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору. Загальношкільний захід у КЛ №71до Дня Гідності та Свободи.

У рамках міської просвітницької промоакції #ПравоНаЖиття та щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у КЛ№71 були проведені заходи до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та насильства

У рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» та щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у КЛ№71 були проведені класні години до Міжнародного дня відмови від тютюнопаління.

Учні КЛ №71долучилися до щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства та міської просвітницької промоакції #ПравоНаЖиття . До Міжнародного дня толерантності були проведені тематичні заходи.

#радіодиктант2022 #пишеморазом

Долучилися нашою великою родиною до написання диктанту. Продовжуємо традиції КЛ71 !

Прадавня, багатогранна, унікальна і пестлива.

З величезним запасом у понад чверть мільйона слів.

Це все наша українська. Мова вільних людей.

Вивчайте її.

Не встидайтесь неправильних слів і фраз. Робіть помилки і виправляйте їх. Бо шлях до перемоги завжди тернистий.

Давайте розмовляти, гомоніти та балакати українською.

Вдома і на роботі.

Вдосконалюватися. Пізнавати нові грані солов’їної.

І продовжувати бити, гатити, трощити і періщити ворога.

З твоїм днем, наша влучна українська!